Oyun Adı : Power Rangers : Uzay Savaşı (34 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Korucu Operatörleri Kırmızı, Sarı ve Mavi (Power Rangers RPM'den), Profesör Q'nun araştırma laboratuvarındaki Venjix etkinliğini araştırmak için dünyadaki son yerleşim yeri olan Corinth'e gönderilir. Orada, Profesör Q'nun, Corinth halkının gelen Venjix tehdidinden kaçmasına yardım etme umuduyla boyutsal bir portal açtığını bulurlar.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Çocuk Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.