Oyun Adı : Prenses Takı Tasarımcısı (136 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Sayısız kız, değerli elmaslar ve güzel taşlar da dahil olmak üzere her türlü farklı mücevher için deli oluyor. Aynı zamanda bir mücevher aşığıysanız, mükemmel bir mücevher tasarımcısı olmaya çalışın. Princess Jewelry Designer oyununda, dünyanın en güzel sonsuz yıldızını yaratmak için değerli pembe elmasları kesin ve pembe elmasların etrafına ışıltılı kırık elmasları yerleştirin. Prensesimiz için bir elmas broş tasarlayın. Hazır mısın?

Nasıl Oynanır?:
Klikle


Oyun Kategorileri:

Beceri Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.