Prenses Dudak Sanatı Salonu

483 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kızlar dudaklarına çok önem verirler. Dudaklar yüzün en önemli kısmıdır. Günümüzde kızlar dudaklarını daha çekici hale getirmek için zamanlarının çoğunu dudak nemlendirme ve dolgunlaştırmaya harcıyorlar. Princess Lip Art Salon oyununda rahatlatıcı ve tatmin edici bir dudak sanatı oyunu deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Mükemmel dudakları yaratın, dudaklarınızı güzelleştirin ve mükemmel dudakları oluşturmak için tüm bu kozmetik ürünlerini hemen kullanmaya başlayın. Dudaklar, en yaratıcı sanatı yaratmak için mükemmel bir tuvaldir. Ve bu oyun sizi kısa sürede uzman bir dudak sanatı makyaj sanatçısına dönüştürüyor!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Kız Oyunları Makyaj

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir