Prenses Hizmetçi Akademisi

123 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Prensesin yeni bir hizmetçiye ihtiyacı var çünkü yapacak çok işi var - resepsiyonlar, diğer eyaletlerin büyükelçileriyle tanışma, yardım baloları. Ve şu anda biri sarayda ve prensesin gardırobunda düzeni sağlamalıdır. Doğru kişiyi nerede bulabilirsin? Tabii ki prenses hizmetçi akademisinde! Sadece burada eğitimli en yüksek sınıftan hizmetçiler var, kıyafetleri prenseslerin elbiselerine göre güzellikte sadece biraz daha düşük ve saç stilleri ve duruşları her zaman kusursuz. Katı siyah beyaz kıyafet tarzı bazen pembe, mavi ve lila tonlarıyla seyreltilebilir. Çalışkan bir hizmetçi için beyaz bir önlük olmazsa olmazlardandır. Prensesiniz için en şık ve kusursuz hizmetçiyi seçin!

Nasıl Oynanır?:
Sol fare düğmesi veya dokunma


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.