Halk Otobüsü Yolcu Taşımacılığı Oyunu

129 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Engebeli yollarda bu dağ simülatörü mücadelesinde büyük araçlar sürerken hızlı tepe sürüş becerilerinizi gösterin. Tepelerde ve dağ tepelerinde sürüş yapan gerçekçi off-road otobüsü ile gerçek doğa hissini yaşayın. Dağ Turist Otobüsü, yere güvenli bir şekilde zamanında ulaşmak için dağ yollarının otobüs şoförü olarak oynadığınız bir 3d simülatördür.

Nasıl Oynanır?:
Klavye Ok Tuşlarıyla Oynayın


Oyun Kategorileri:

Beceri Yarış


Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.