Köpek Yavrusu Patlaması

53 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Yavru köpekle yüzlerce zorlu bulmacayı keşfedin ve çözün! Patlamak için! İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?:
Nasıl Oynanır:- Onları kaldırmak için en az 2 aynı renkli blok seçin- Güçlü ve patlayıcı özel blok oluşturmak için 5 veya daha fazla blok seçin- Sınırlı hareketler içinde seviye hedeflerini gerçekleştirin- Seviye hedeflerine ulaşmak için stratejik olarak güçlendirmeler oluşturun


Oyun Kategorileri:

Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.