Ralli Şampiyonu

304 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Ralli Araba Şampiyonası'nda yarışırken dünyanın dört bir yanında yarışın. Rakiplerden kaçın, virajları dönerken hızlan, bozuk paraları topla ve bir sonraki yarış için arabanı yükselt. Rally Champ misiniz?

Ralli Şampiyonu 30 fps'de herhangi bir cihazda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, sahte 3D ile başa çıktığınızda bir zorluk olabilir (WebGL burada yok, çok fazla sprite var!). Her zaman işleri daha iyi hale getirmek istiyoruz. Bunun sizin için nasıl oynadığını bize haber verin.

Nasıl Oynanır?:
Arabanı sola ve sağa doğru sür ve bitiş çizgisine doğru yarış!


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir