Rapunzel Kulesi

385 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kötü cadı Rapunzel'i çok yüksek bir kulede tutuyor. Yakışıklı prensin onu kurtarması gerekiyor (prensler bunun için var, değil mi?).
Kulenin tepesine ulaşmak ve Rapunzel'e yardım etmek için pencere pervazlarına ve kanopilere atlayın.
Dikkatli olun - kötü cadı sizi durdurmak için tüm güçlerini kullanacak! Sadık hizmetkarları sizi kuleden düşürmeye ve size taş atmaya çalışacak. Zehirli sarmaşıktan da kaçınmanız gerekir.
Zıplama yolculuğunuzu biraz daha kolaylaştıracak yükseltmelerin kilidini açmak için saç fırçaları toplayın.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir