Gerçek drift Yarışı

233 kez oynandı

0% (0/1)
Oyun Hakkında:
Aslında bir araba drift simülasyonu oyunu değil, 3D çizgi film araba modelleri ve platform parçaları ile becerikli bir tekerlekli arcade oyunu. Aracınız otomatik olarak ileri doğru sürülür. Her seviyede farklı eğrileri aşmak için kayma zamanlamasını kontrol etmek gerekir. Bitiş çizgisine her zaman güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabildiğinize sevindim!

Nasıl Oynanır?:
Sürüklenmek için basılı tutun


Oyun Kategorileri:

3D Beceri Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir