Oyun Adı : Anne Tavşanı Kurtar (179 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Anne Tavşanı Kurtar, 8B Games / Games2mad tarafından geliştirilmiş bir nokta ve tıklama oyunudur. Orada bir ormanda bulunmuş olduğunuzu ve avcı tarafından kafesin içine hapsolmuş bir ana tavşan bulduğunuzu hayal edin. İşte bulup kafesten kaçmak için ilginç bulmacalar ve gizli nesneler. İyi şanslar, iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?:
Fare Etkileşimi


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.