Roof Rails Online

102 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Son aşamaya gelebilir misin? Ücretsiz, eğlenceli ve tatmin edici bir oyun. Çubuk ne kadar uzunsa sahneyi yakalamak o kadar kolay olur. Oyunu oynamanın yolu, otomatik olarak ilerleyen karakteri hareket ettirmek için sola ve sağa kaydırmaktır ve hedefe, yoldan düşen bir sopa parçasını alarak, sopayı uzatarak veya mücevherleri toplayarak ulaşabilirseniz , sahneyi temizleyebilirsiniz. Engellerden kaçınmak, bu oyunda daha fazla elmas elde etmenin en iyi yoludur. Rayları istifleyin ve bir sonraki çatıya koşun! Kesmekten kaçının ve dikkatlice zıplayın. Bazı seviyeler diğerlerinden daha zordur, iyi şanslar dilerim. Tüm rayı olabildiğince toplayın, büyümenize yardımcı olurlar.

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için sürükleyin.


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera


Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.