Dönen Kemik

252 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Döner Kemik, MR Bones'u kayıp yıldızlarına yönlendirmek için dünyayı döndürdüğünüzde benzersiz bir platform bulmaca oyunudur.

Bu, 40 farklı zorluk seviyesine sahip harika bir arcade bulmaca oyunu. Mantıklı beyin yeteneklerinizi sınırlara taşıyın!

Ürün özellikleri madde işaretleri:
• 40 farklı seviye
• Çocuklar için çok eğlenceli
• Tüm aile için beyin eğitimi
• Şirin grafikler
• Tam oyun fiziği
• Harika sesler

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir