Salazar

567 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Simyacı Salazar, güçlü ve yeni bir eser yaratmaya çalışan bilge yaşlı bir adamdır, ancak bu alandaki zengin deneyimine rağmen, gerçekten yardımınıza ihtiyacı var. Daha mükemmel olanları elde etmek için zincirlerdeki farklı öğeleri birleştirin. Her birleştirme için çeşitli güçlendiriciler satın almanıza izin verecek paralar alacaksınız. Zor durumlardan kurtulmak için bunları kullanın. Salazar'ı hemen şimdi oynayın, tamamen ücretsiz, kurulum veya kayıt gerekmez. Belki arkadaşlarınız da bu harika oyunu beğenir. Onlarla bir bağlantı paylaşın.

Nasıl Oynanır?:
Farenizle veya mobil cihazınızla


Oyun Kategorileri:

Bulmaca Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir