Şehir Sokakları - Yarışlar 3D

281 kez oynandı

100% (2/2)
Oyun Hakkında:
Şehir Sokakları - Yarışlar 3D, son derece gerçekçi bir 3D drift ve yarış oyunudur. Şehir içinde sürüş yaparken drift, yarış, tur zamanlamanın ve patlamanın keyfini çıkarın. Süre dolmadan önce kontrol noktalarına ve şehrin sokaklarına ulaştığınızdan emin olun. Daha hızlı ve daha heyecan verici bir araç edinin. Uzun, kıvrımlı köşelerde biraz yıldız damlattı yapın. Yarışları kazanarak ve oyunda ilerleyerek, yeni pistlerin ve araçların kilidini açmak için kullanılabilecek para kazanabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
WASD veya OK kontrolleri


Oyun Kategorileri:

3D Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir