Şeker Baloncuk Patlaması

90 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Hoş geldiniz Bu harika bir yapboz şekeri oyunu. Baloncuk şekerleri gökyüzünden düşüyor! Aynı renkteki 3 veya daha fazla şekerle ve şekerlerin kaykayın üst kısmına dokunmasından önce görevi tamamla. Kazanmak için tüm seviyelerin kilidini açmayı dene! İyi şanslar

Nasıl Oynanır?:
Klik


Oyun Kategorileri:

Beceri Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir