Oyun Adı : Ayakkabı Dizayncısı (192 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tasarımcı ayakkabılara takıntılı moda divaları için harika bir haber! Muhteşem yeni ayakkabı tasarımı oyunu "Ayakkabı Üreticisi" Yüksek Topuk Tasarımcısı, benzersiz pompalarınızı, sandaletlerinizi veya stilettolarınızı tasarlamanıza izin vermek için burada! En iyi "tasarım oyunlarından" birini hemen indirin ve ne kadar yetenekli bir ayakkabı tasarımcısı olduğunuzu herkese gösterin! Bu sansasyonel "moda oyunu" ile gerçek bir trend belirleyici olun ve muhteşem moda ayakkabılar yapın! Rocker-glam veya lüks zarafet, tarzınızı seçin ve göz alıcı tasarımınızın baş döndürücü etkisini yaymasına izin verin!

Nasıl Oynanır?:
Ayakkabıyı süslemek için öğeleri tıklayın ve seçin


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.