Oyun Adı : ParçalarI Sil (97 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Parçayı sil ve bulmacayı çöz!

Bakalım IQ seviyen kaç
Tüm seviyeleri geçemeyeceğinize bahse gireriz! Çok sayıda farklı ve ilginç seviye! Şimdiye kadar yapılmış en iyi Bulmaca oyununu indirin!

TÜM SEVİYELERİ GEÇMEK için kendinize sorun!

Oynaması eğlenceli ve kolay! Sadece ekrana dokunun ve çizimin tarafını silmek için parmağınızı sürükleyin ve arkasında ne olduğunu görün. İlk olarak, çok kolay bulabilirsiniz ama sizin için özel olarak hazırlanmış bir sürü zorlu seviye var!

Tüm Bulmacaları çözmek için yaratıcılığınızı ve zihninizi maksimum düzeyde açın. Ve daha zeki olmak için zaman harcamanın başarılı olmanın en iyi yolu olduğuna inan!

İyi Eğlenceler!

Nasıl Oynanır?:
Sil ve kazan


Oyun Kategorileri:

Çocuk Beceri Klasikler

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game