Kayma Bloklu Yılan 3D

468 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Yılanın yeni rahat oyun redaksiyonundan zevk alın ve olabildiğince uzun süre aktif kalın! Solucanınızı karanlık bir alanın etrafına yerleştirin, parlayan lezzetli yiyecekler yiyin, yenin ve en uzun kaymayı yükseltmek için diğer oyuncuları alın. Geniş bir arenada royale solucanlarıyla savaşın. Yılan kafanız bir yılanın daha bileşenine çarparsa, oyuncu can verir ve yeniden başlaması gerekir. Dev bir solucan olmak için aç çok oyunculu yılanınızı artırın, nakit para tüketin ve kendi promosyonunuzun başlığını yapın. Yılan oyunlarındaki en kullanışlı ve en basit özellik olan artış ayarını tetikleyebilirsiniz. Yılanı hızlandırmaya başlar. Solucanlarınız için kuş, domuz, iskelet sistemi, kediler, karalama oyunları, mini, flappy oyununda boru benzeri, ışın kılıcı, tüp, emniyet kemeri, tank, mafsallar, çizgi ve ayrıca gerçekten çok şey gibi çeşitli görünümler kullanmaktan çekinmeyin. popüler oyunlar ve popüler görünümler için daha fazla mem ve parodi. Bazı dış görünümler diğer resmi olmayan oyunların, yılan oyunlarının ve diğer çeşitli oyunların parodileridir. Ayrıca oyun, MLG sonuçlarının yanı sıra birçok dünya memleri içerir: Yolo, keskin nişancı, korna, Hypno kurbağa, 420 oyun, patlama vesikalığı ve diğer birkaç eğlenceli mem. Solucanınızın en uzun olmasını ve skor tablosunun tepesinde sürpriz olmasını sağlayın.

Nasıl Oynanır?:
YILANI HAREKET ETMEK İÇİN FARE SOL DÜĞMESİNE TIKLAYIN


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir