Oyun Adı : Smashy City Monster 3D (288 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Şehirdeki bir Godzilla'ya benzeyen çılgın, kızgın ve devasa bir canavar olarak oynadığınız sıradan bir macera oyunu. Amacınız yıkıma, kaosa neden olmak, yıkmak, çarpmak, tüm etkileşimleri parçalamak ve ayrıca vatandaşları kızdırmaktır. Puan ve deneyim kazanın, daha fazla ödül kazanın ve daha hızlı hız kazanın. Kasaba ortamı, patlayıcı arabalar, piksel çitler, kovalar, blok çimler, sokak lambaları, sokak yangın muslukları, küp çöp kutuları ve diğerleri gibi birçok engel içerir.

Nasıl Oynanır?:
Oynamak İçin Dokunun


Oyun Kategorileri:

3D Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game