Solitaire Çiftliği: Mevsimler

240 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Solitaire Farm: Seasons, ülke hayatının güzelliğinin tadını çıkarırken beyninizi farklı bir zedeyle birlikte farklı bulmacalarla eğitmenizi sağlayan klasik bir oyun!

Tri Peaks Solitaire, Pyramid Solitaire, Freecell Solitaire, Spider Solitaire ve Klondyke Solitaire gibi Klasik Solitaire kart oyunlarını seviyor musunuz, yoksa ücretsiz kart oyunlarını yeni mi seviyorsunuz? Her iki durumda da Solitaire Farm: Seasons'da yolculuğunuz beyniniz için mükemmel bir bulmaca oyunu olacak!

Solitaire Çiftliği'nin ÖNE ÇIKAN ÖZELLIKLERI: Sezonlar

Çok seviyor, Plant ve amp; çiftlik ürünlerini yele!

2000'den fazla farklı Solitaire seviyesi!

PHs heyecan verici oyun modları ve günlük görevler!

Daha önce hiç Solitaire veya kart oyunu oynamadım mı? Endişelenmeyin! Bir kart çekme öğreticisini tamamlayın ve bu üç pik kart oyununu birkaç dakika içinde nasıl oynayacağınızı öğrenin! Oyun, uzaktaki ülkeleri, egzotik bitkileri, güzel manzaraları ve harika mekanları evinizin rahatlığında keşfederken beyninizi eğitmenize ve IQ'nuzu artırmanıza yardımcı olacak!

Nasıl Oynanır?:
Solitaire Çiftliği: Seasons - Kart Oyunu kolay oynanır! Kart çekme öğreticisini tamamlayın ve bu oyun hipotam üçlü kart oyununu nasıl oynayacağınızı öğrenin! Herkesin kendi çiftliklerinde oynayabilecekleri günlük ve ücretsiz bir kart oyunu! Klondike, Spider, FreeCell ve Pyramid Solitaire hayranları ne bekliyorsunuz?


Oyun Kategorileri:

Bulmaca Casino

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir