SpongeBob Jigsaw

126 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Sünger Bob Yapboz, yapboz ve yapboz oyunları türünden ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Bu oyunda toplam 12 yapboz yapbozunuz var. İlkinden başlamanız ve sonraki görüntünün kilidini açmanız gerekir. Her resim için üç modunuz var: Kolay 25 parça, Orta 49 parça ve Zor 100 parça.

Nasıl Oynanır?:
Fareyi kullanın veya ekrana dokunun


Oyun Kategorileri:

Bulmaca Eğitici

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.