Squid Challenge Escape - Kalamar Mücadelesinden Kaçış

282 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kalamar oyunlarından kaçmaya çalışırken iyi eğlenceler! Bu yeni oyun ile oynayın ve eğlenin Squid Game Escape eğlenceli bir aksiyon, atış ve hayatta kalma oyunu !!! Şimdi kiz10.com'da tamamen ücretsiz oynayın ve ünlü Squid Game serisinden diğer birçok oyunu oynayın.

Bu oyunların oyuncularından biri, oyunların düzenlendiği tesislerden kaçmaya karar verir ve kaçmaya çalışmak için canı pahasına koşar. Karakter, tüm kapüşonlu düşmanları ve adayı kontrol eden dronları vurarak kaçmaya çalıştığı birkaç silah buldu.

Nasıl Oynanır?:
Klavye oklarını kullanarak oyunun farklı haritaları arasında gezinin veya mobil cihazlarda ekran kontrollerine dokunun.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir