Squid Game - Yeşil Işık Kırmızı Işık İpuçları

421 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kırmızı ışıklar, çevre dostu ışıklardan oluşan adil bir oyuna davet edin. Bu oyunu kim kazanırsa büyük miktarda para ödülü kazanacak. Kırmızı ışıkta dur. Başparmak yukarıya açıkken devam edin. Kişiliğinizin baş hareketlerini takip edin! Acele etmeyin Kırmızı Işık, Yeşil Işık Şeker Petek Savaş Çekmeceleri Mermerler Cam Basamak Taşları Kalamar Oyunu Dünyayı saran çılgınlığın zevklerini bilgisayarınızla yaşayın!

Nasıl Oynanır?:
Koşmak ve yöne gitmek için farenin sol tıklama düğmesini kontrol etmek için fareyi kullanın


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir