Stickman Army 3

531 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
En dramatik çöp adam savaş oyununu oynayın: "Stickman Army: The Defenders". Ülkenizi devrimcilere ve hainlere karşı savunmalısınız. Bir hain çöp adam kalabalığı kurumları işgal etmeye ve insanları öldürmeye başladı. Ülkenin son umudu sensin, en iyi ordu kategorisi !!! Devrimcileri durdurabilecek güçlü bir orduya komuta ediyorsunuz. Bu iç savaşı bitirebilirsiniz ... Ama bu destansı bir savaş olacak. Kurumları korumalısın ... ne olursa olsun!

Nasıl Oynanır?:
En dramatik çöp adam savaş oyununu oynayın Çöp Adam Ordusu Savunucular Ülkenizi devrimcilere ve hainlere karşı savunmalısınız Bir hain çöp adam kalabalığı kurumları istila etmeye ve insanları öldürmeye başladı.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir