Çöp Adam Baz Jumper

495 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Paraşütünü topla ve dünyanın en yüksek binalarına atla ve Stickman Base Jumper 2'nin muhteşem hissini yaşa! Koşunuzu tahmin edin ve havada süzülmek için atlayışınızı mükemmel bir şekilde zamanlayın, çılgınca yakın uçuşları gerçekleştirin ve kemiği yere çakmadan önce son anda paraşütünüzü açın. Eyfel Kulesi, Trump Kulesi, Empire State Binası ve çok daha fazlası gibi ünlü binalardan atlamaya hazırlanın ve oynarken kilidini açabileceğiniz tonlarca farklı paraşüt, atlama kıyafeti ve uçuş stilleri arasından seçim yapın. Rope'n'Fly, Stickman Cliff Diving, Stickman Basketball, Stickman Soccer, Stickman Battlefields ve diğerleri gibi çeşitli en iyi 100 uygulamanın yapımcılarından

Nasıl Oynanır?:
Sadece farenizle


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir