Su Blokları

564 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
"Su Blokları" ile Tetris oyununu daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın.
Aqua Blocks, sevimli su grafikleri ve hoş ses efektleriyle karşımıza çıkan nihai bir gündelik bulmaca oyunudur. Amaç, dikey veya yatay bir blok çizgisi oluşturmaktır.
Blokları sığdırmak için doğru yere sürükleyip bırakın. Aklınızdaki şekil yerleşimini oluşturmak için aynı anda üç farklı şekil görecektir.
Yardımınız için, yatay ve dikey blok çizgisini tahtadan kaldırmanıza yardımcı olan bir Aqua Power da alırsınız. Sadece kullanmak için güce dokunun. Tüm blokları stratejik olarak yerleştirir, çünkü boş alan kalmaz, sizi oyuna yönlendirir. İyi puanlar elde etmek için daha fazla satırı temizleyin.
Aqua Blocks, sıradan oyuncuları saatlerce eğlendirebilecek bir oyundur.

Nasıl Oynanır?:
Fare ve klavye


Oyun Kategorileri:

Bulmaca Nişan Strateji

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir