Metro Sörfçüleri New Orleans

482 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
New Orleans'a hoş geldiniz! Bir şehir metro yolculuğuna çıkmaya ve Cadılar Bayramı öncesinde şehrin güzelliğinin tadını çıkarmaya hazır mısınız? Bu sonsuz koşucuda olabildiğince uzağa koş, madeni paraları topla, engellerden, trenlerden kaçın ve huysuz müfettişin seni yakalamasına izin verme. İyi şanslar!

Nasıl Oynanır?:
Bilgisayardaki Subway Surfers Halloween oyununda kontrol, oklar boşluğu kullanılarak gerçekleştirilir - pateni etkinleştirmek için Subway Surfers New Orleans oyununun amacı, kahramanın engelleri aşmak ve kaçmak için mümkün olduğunca uzağa koşmasıdır.


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir