Super Hit Baseball

124 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Beyzbol tutkunuz mu var? Hiç bir maçı kaçırmaz mısın? Fırsat bulur bulmaz bu oyunu oynayacak mısın? Bu oyun tam size göre! Kara Panterler takımının kaptanısın. Genç bir atıcının yerine geç. Heyecan verici maçlarda 20 takıma karşı yarışın. Takımınızın maçı kazanmasına yardım edin ... sezon şimdi başlıyor!

Nasıl Oynanır?:
Genç bir atıcının yerine geçin Heyecan verici maçlarda 20 takıma karşı yarışın


Oyun Kategorileri:

Nişan Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.