Süper Mario Bros: Biniciler

197 kez oynandı

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Hiç ünlü çizgi film kahramanı Mario olmayı hayal ettiniz mi? Bu fantastik oyun dünyasında tüm dilekleriniz gerçekleştirilebilir. Senin görevin Mario'nun arkadaşının sihirli ormandan kaçmasına yardım etmek ve onu güvenli bir yere göndermek. Aynı zamanda önünde altın para ve çiçeklere de ihtiyacınız var. Çiçekler Mario'nun sağlığını geri kazanabilir ve altın paralar puanları artırabilir. Sihirli Orman'ın çok tehlikeli bir yer olduğunu belirtmekte fayda var. Burada çok sayıda canavar ve engel var. Tüm cesur şövalyeler buradan güvenle kaçamaz. Mario ile heyecanlı bir maceraya hazır mısınız?

Nasıl Oynanır?:
Oynamak İçin Fare veya Dokunma


Oyun Kategorileri:

Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.