Süper Mario Adam Asmaca

114 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Her yaş için uygun eğlenceli Süper Mario Adam Asmaca oyunu. Amacınız kelimeyi tahmin etmektir. Kelimede olup olmadığını görmek için her seferinde bir harf tahmin ederek boşlukları doldurun. Harfi klavyenizle yazın veya ekrana dokunun. Doğru tahmin ettiyseniz, harf boşluklarda görünecektir. Eğlenin ve daha fazla ücretsiz oyun için geri gelin.

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Bulmaca Klasikler Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.