Oyun Adı : Süper Mario Macerası 2D (302 kez oynandı)

100% (1/1)
Oyun Hakkında:
Süper Mario Macerası 2D Game platform oyunu Android'inizdeki en iyi aksiyon macera oyunu! Ve ücretsiz! Super Mario'ya Hoş Geldiniz - En İyi Macera Çocuk Oyunu, dünyanın en yaratıcı ücretsiz Macera Oyunu! En iyi platform ÜCRETSİZ Oyun, harika bir macera yaşamak için atlayın! Maceraya atılalım ve küçük Canavarın Düşmanlara, canavarlara, Hayvanlara, Kuşlara ve hatta Büyük Patronlara karşı savaşmasına yardım edelim. Beast the B0y vs jungle go, yepyeni bir eski okul arcade oyunu 2021, sizi mistik dünyadaki en büyük Super Mario macerasıyla şaşırtacak. Mistik bir dünyada kaybolduğunuzda ne olur ve eve dönmenin tek yolu savaşmaktır. Super Mario, Super Mario ve ormandan gitme ile ilgili bir oyundur. Bir yolculukta bir gün Sonic, canavarların insanlara hükmettiği karanlık, mistik bir dünyada kaybolur. Canavar B0Y eve dönüş yolunu bulabilir mi? Sonic ve The Beast ile destansı bir maceraya birlikte gidelim ve kaderimizi keşfedelim. OYUN ÖZELLİKLERİ: -ÇOK VE KOLAY KONTROLLER -EPIC BOSS FIGHTS -UNIQUE MEYDAN OKUMA SEVİYELERİ Super Mario Game, sizi ayak parmaklarınızda tutmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmış 50 zorlu seviyeye sahiptir. - BİRÇOK DÜŞMAN Uçan yaratıklar, canavarlar, böcekler ve zorlu patronlar dahil olmak üzere zorlu bir dizi düşmana karşı savaşın.

Nasıl Oynanır?:
Kontroller mükemmel ve kullanıcı dostudur ve uygulamayı kurmak için ihtiyacınız olan her şeyde sizi desteklemek için buradayız En iyi klasik macera süper mario oyununu indirin ve arkadaşlarınızla keşfedin


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Çocuk Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game