Süper Mario Yığın Atlama

426 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Süper Mario Yığın Atlama – bir HTML5 beceri oyunudur. Mario, blokları yığmak ve akla gelebilecek en büyük kuleyi inşa etmek için zıplamak zorunda! Sonsuz modda yüksek puanınızı geliştirin. Bu oyun, giderek artan karmaşıklık derecesine sahip 6 seviyeye sahiptir ve oyun, mobil cihazlar için idealdir. Batman'imizin zıplamasına ne kadar yardım edebilirsin? Oyunun tadını Çıkar.

Nasıl Oynanır?:
Klikle


Oyun Kategorileri:

Beceri Macera

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir