Süper Market Çılgınlığı

94 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Oyun açıklaması: Hazır mısın?! Kendi süpermarket efsanenizi yaratmaya başlayın! Gerçekten sıfırdan başlayın! Dünyanın en büyük süpermarket zinciri, kimsenin olmadığı küçük bir süpermarketten kuruluyor. Pazar araştırmasında son nokta! Müşterilerin en sevdiği ürünleri satın, daha fazla para kazanmak için süpermarketin popülerliğini ve sıralamasını artırın. Süper yıldızı imzalayın! Süpermarketinizin popülaritesini hızla artırın ve patlatın! Dünyanın mağaza yöneticileriyle düello! Büyük bir süpermarket yarışması yapın ve dünya sıralamasında en iyi süpermarket olun!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.