Oyun Adı : Drift Yarış Arabaları (31 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Efsaneler, dünya çapındaki diğer birçok markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi önde gelen epik otomobil üreticilerinin gerçek otomobillerinin direksiyonuna geçiyor. Tek kişilik veya çok oyunculu oyunda dinamik gerçek yaşam yerlerinde sürüş yapın, geliştirin ve aynı zamanda başarılar gerçekleştirin. Asphalt 8: Airborne'un geliştiricileri tarafından size sunulan yarış adrenalini. Üst düzey hiper arabaları özelleştirin Toplanacak dünyanın 70'den fazla A marka yüksek hızlı elektrik motoru makinesi var. Her araç, dünyanın en seçkin otomobil markaları ve üreticileri arasından seçilmiştir ve kişiselleştirilmiş estetiğe sahiptir. Arabanızı seçin, gövde boyasını, kenarlarını ve tekerleklerini özelleştirin veya dünya çapında yarışmak için farklı görünümlü gövde bileşenleri kullanın. Araç & amp; elle çalıştırılan yarış kontrolleri Becerilerinizi geliştirin ve doğru bir rehber kitapla bir profesyonel gibi sokaklarda yarışın. Seyir halinde olmayı seviyorsanız, TouchDrive ™ seçim ve zamanlamaya konsantre olmanızı sağlamak için otomobilin direksiyonunu basitleştiren bir sürüş kontrol sistemidir. Bu işlev, atmosfere, film müziğine ve ses efektlerine odaklanmanızı sağlamak için mükemmeldir.

Nasıl Oynanır?:
WASD - sürücü SPACE - fren


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.