Tac Tac Way

560 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tac Tac Way, oynanması için kişisel bir Zen ustası gerektiren tek oyun.
Psikedelik bilinç durumlarının etrafında dolaşması gereken top sizsiniz. Duvarda kalmaya dikkat edin ve elinizden geldiğince yolu takip edin!

Yönü değiştirmek veya lav üzerinde ışınlanmak için ekrana dokunun. Kenarlardan düşersen, gitmişsindir!

Ne kadar uzağa gidebilirsin? Bu Zen oyununda başarılı olmak istiyorsan birisi sana strese ve endişeye ihtiyacın olmadığını söyleyecek, yeterince sakin misin?
Belki bu oyunu oynamak için kişisel bir Zen ustasına ihtiyacınız olacak.
Unutmayın, bu klasik bir zikzak oyunu değil!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir