Oyun Adı : Penguen Taktikleri (101 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Penguenlerin açlıktan ölmemesine yardım edin!

Bu oyun klasik Missile Command oyunundan ilham almıştır.
Balıklarınızı pelikanlardan koruyun, en az 5 balık olmazsa penguenler aç kalır.
Füze bir penguen tarafından silahlandırıldığında, dalışta olan pelikana nişan almak için tıklamanız yeterlidir, ancak kar fırtınasına ve uçuş yolunu etkileyen rüzgara dikkat edin.

iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.