Tesisatçı

40 kez oyandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Tesisatçı, işinizin bir sel olmasını önlemek olduğu, HD grafiklere sahip ücretsiz, kullanımı kolay bir bulmaca oyunudur! Farklı boru parçalarını dokunarak çevirin ve eksiksiz bir boru oluşturmak için birbirine bağlayın.

Tesisatçı en iyi zeka oyunu, her boru hattı bulmaca sevgilisi için bir hediyedir. Boru bağlantı bulmacasının büyük bir hayranıysanız, bu harika ÜCRETSİZ boru hattı oyununu kaçırmayın!

Sadece çocuklar için değil, yetişkinler ve aileler için de bilinen bir boru bağlama oyunudur. Herkes sıhhi tesisat eğlencesinin tadını çıkarabilir! Eğlenceli, ilham verici bir boru bulmacasını garanti ediyoruz. Tüm boru tesisatı hayranları, heyecan verici boru tesisatı yolculuğunuza hazır olun!

Tesisatçı ile tartışmasız bir tesisatçı olmak için etkili taktikler geliştirerek uyum göstermelisiniz!

Nasıl Oynanır?:
*fare* = sağdaki düğmeye dokunun


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.