Savaş

590 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Çocukluğunuzun en büyük oyunlarından birini “The Battle” ile yeniden keşfedin ve kaderin ağırlığını omuzlarınızda yeniden hissedin. Kendinizi yeraltında meşgul etmek veya bir arkadaşınızla biraz vakit geçirmek olabilir; bu geleneksel kart oyunu sizin için mükemmel olacak. Kesinlikle indirin.

Nasıl Oynanır?:
Çocukluğunuzun en büyük oyunlarından birini The Battle ile yeniden keşfedin ve kaderin ağırlığını omuzlarınızda yeniden hissedin Kendinizi yeraltında meşgul etmek veya bir arkadaşınızla biraz vakit geçirmek olsun, bu geleneksel kart oyunu mükemmel olacak


Oyun Kategorileri:

Beceri Casino

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir