Oyun Adı : Bovling Kulübü (140 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bowling Kulübü, bowlingi seven tüm oyuncular için mükemmel bir bowling oyunudur.
Rakibini seç ve oyuna başla! Topu iyi fırlat ve birçok vuruş yap!
İlk atışta oluğu alırsanız merak etmeyin, özel eşyayı kullanarak tekrar atabilirsiniz. Grev veya yedek almak için birçok şansınız var!
Son 10 kare bir tür bonus süre çünkü vuruş veya yedek alırsanız tekrar atabilirsiniz. Topu iyi kontrol edin ve maksimum 300 puanı hedefleyin!

Nasıl Oynanır?:
Çok basit ve sezgisel. Topu parmağınızla dürtmeniz yeterli.
Kıvrımlı topu yarım daire gibi sallayarak da fırlatabilirsiniz. Topu düz atmak istiyorsanız, güzelce yukarı doğru itin.
İyi vuruş noktasını bulun! 1 oyunda 10 çerçeve vardır.


Oyun Kategorileri:

Spor

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.