Turist Taşıma Taksi: Simülatör

103 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Kentsel şehir trafiğinde toplu taşıma için küçük üç tekerlekli Asya taksisi olan bir Tuk Tuk Oto Çekçek sürücüsü olun. Yolcuları hedeflerinden alıp bırakmak için şehir yollarında tuk tuk çekçek sürün. Fazbro, sizin için daha eğlenceli bir şeyle geldi Transport Tourist Tuk Tuk Çekçek: Yeni Oyunlar 2020. Otomatik kabin tabanı artık tüm şehirde çalışıyor. Güzel alt geçit köprüleri ve tuk tuk otomatik çekçek harika bir kombinasyon. Turist tuk tuk çekçekle seyahat etmekten çok heyecanlı. Pürüzsüz yol izi ve düz arazi, yoğun trafik saatlerinde uzman bir otomobil sürücüsüne zor anlar yaşatıyor. Ayrıca taksicilikte turistlerin ve yolcuların hayatı birinci önceliğimizdir. Bu nedenle, sizi otomatik çekçek sürmeniz ve pin varış noktasında yolcu almanız için işe aldık. Yetenekli Bir Oto Çekçek Sürücüsü Olun: Ulaşım Turisti Tuk Tuk Çekçek: Yeni Oyunlar 2019 size otomatik çekçek sürüş becerilerinizi kanıtlama şansı verir. Şehir yollarında tuk tuk çekçek taksi simülasyonu sürme hissini yaşayın ve tuk tuk sürüş oyununda otomatik çekçek sürüşü ve park etme alıştırması yapın. Tuk tuk taksi şoförü olarak oynayın ve yolcuları şehir sokaklarından alıp hedeflerine bırakarak taşıyın. Ayrıca, tamamen yeni bir 3B arazide tuk tuk sürüş ve otomatik çekçek park etme becerilerinizi gösterebilirsiniz. Bu ulaşım oyununda profesyonel bir offroad sürücüsü olarak çekçek kullanın. Bu aynı zamanda şehirdeki yolcular arasında ününüzü artıracaktır, bu nedenle daha fazla gezgin tuk tuk çekçekinizde seyahat etmek isteyebilir. Bağımlılık Yapan Otomatik Çekçek Oynanış: Şehirlerde trafik sıkışıklığı çok yaygındır ve bu taksi simülatörü gerçeğe mümkün olduğunca yakın olmaya çalışır. Tuk tuk çekçek, Asya ülkelerinde taksi arabalarından daha ucuz olduğu için çok yaygın bir toplu taşıma kaynağıdır. Asya ülkelerinde şehir trafik yasalarına kesinlikle uyulmaz ve tuk tuk çekçek durumunda, taksi sürücüleri trafik sıkışıklığı durumunda patikalarda sürerek şehir içinde bile tuk tuk offroad'u sürmek için üç tekerlekten yararlanır. En iyi çekçek oyununun oynanışı inanılmaz; Herhangi bir taksi simülatöründe beklediğiniz tüm sürüş görevlerini yapın. Oyun oyuncuları sonuna kadar Transport Tourist Tuk Tuk Rickshaw: New Games 2019 oynamaya direnemezler. Üssünden ücretsiz sürüş oyununa başlamalısın. Sürücü, tuk tuk çekçek içine entegre edilmiş aktif bir GPS sistemine sahiptir. Tuk tuk çekçek oyununun mini haritasında gösterilen işinizi bulabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?:
Hareket Ok Tuşları ve W S A D O Motor Açık Kapalı F nitro C Kamerayı Değiştir B Arka Görünüm


Oyun Kategorileri:

Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.