Tırmanış Kahramanı

24 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Yıllarca antrenman yaptı ve güç kazandı ve şimdi herkese tırmanış kahramanı olduğunu göstermek istiyor. Doğru taşları seçmesine ve birlikte dağın zirvesine tırmanmasına yardım edin. Tek denemeyle yapabilir misin?

Nasıl Oynanır?:
Çok basit. Kahraman bir taşa asılıyor ve göreviniz onu başka bir taşa asmak için doğru anda vurmaktır. Yol boyunca, karakterinizi özelleştirebileceğiniz elmasları topluyorsunuz.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.