Alacakaranlık Bulmaca Koleksiyonu

681 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Oyundaki göreviniz, "Alacakaranlık" ın en sevdiğiniz karakterleri olan vampir Edward ve kız arkadaşı Bella'nın portrelerini toplamak. Oyun sizi vampirlerin ve kurt adamların dünyasına götürüyor. Tüm bulmacaları çözmeye çalışın, genç bir adam ve bir kızın karışık portrelerini bir araya getirin. Oyun koşullarına göre taşların üzerine tıklayarak taşların konumunu değiştirebilirsiniz. Bu oyun kolay değil, mantıklı düşünmeyi dahil etmeniz, parçalardan gerekli çizimleri yapmanız gerekiyor. Bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Gençler yeni imajlarını görmekten mutlu olacaklar. Ve kahramanların tarihini resimlerle bulmacalarda görmek istiyorsanız.

Nasıl Oynanır?:
fare


Oyun Kategorileri:

Bulmaca

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Oyunda Hata Bildir