Ultimate Mario Run

31 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Mario'nun beş tehlikeli aşamadan oluşan vahşi Chain Chomp Shark'ın kovalamacasında hayatta kalmasına yardım edin. Düşmanlara yakalanmaktan kaçının ve yolunuza çıkan engellerin her birinin üstesinden gelin. Kalenin içine güvenli bir şekilde ulaşın ve canavarı sonsuza kadar yenin. Eğlenin ve keyfini çıkarın, ancak sınırlı durumlardan kaçmak için becerilerinizi maksimum düzeyde kullanın.

Nasıl Oynanır?:
Yön Tuşları


Oyun Kategorileri:

Aksiyon

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.