Oyun Adı : Virüs Savaşı Royale (198 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Özel kuvvetler askerisiniz ve göreviniz, zombi ve paralı asker ordularını vurmak için büyük bir silah cephanesi kullanmak, hayatta kalmak ve her seviyeyi başarıyla tamamlamak için her düşman dalgası için uygun bir silah seçmek. Zombi saldırılarına karşı dikkatli olun. Sizi bir zombiye çevirecekler, daha iyi ekipmanlar inşa edecekler ve hayatta kalmak için çabalayacaklar! Yürüyerek ölülerle dolu kıyamet gibi bir şehirde hayatta kalın. Kahramanınızı seçin ve şehri zombilerden arındırın. Herhangi bir tehdidi yok etmek için silah ve patlayıcı kullanın. Para kazanın ve daha uzun süre hayatta kalmak için yükseltmeler yapın.

Nasıl Oynanır?:
Karakter hareketini kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın ve ateş etmek için tıklayın.


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Nişan

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.