Oyun Adı : Düğün Pastası Ustası 2 (33 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Düğün Pastası Ustası 2 çevrimiçi bir HTML5 oyunudur, safari ve krom gibi tarayıcılarda oynanabilir. Oyunu akıllı telefonlarda ve tabletlerde (iPhone, iPad, Samsung, Android cihazlar ve Windows Phone) oynayabilirsiniz. Elsa artık bir pasta ustası oldu. Her türlü karmaşık ve güzel kekleri yapabilir. Elsa düğün pastalarında en iyisidir. Ariel'in düğünü gerçekleşmek üzereydi ve şimdi bir düğün pastası sipariş etmesi gerekiyordu, bu yüzden Elsa'yı buldu. Lütfen Elsa'nın Ariel'in mükemmel düğün pastasını yapmasına yardım edin! Lütfen önce tasarımı çizin, sonra pastayı yapın ve son olarak pastayı süsleyin! Ayrıca bir pasta ustası olacaksın!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

Beceri Klasikler Yemek

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.