Oyun Adı : Vahşi Hayvan Hastanesi Veteriner Hekimi (244 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Dünyada çok farklı, önemli ve gerekli meslekler var. Böyle harika mesleklerden biri de doktordur. Bu eğlenceli oyunda kliniğiniz ve siz gerçek bir doktor gibi tedavi ve acil tıbbi bakıma ihtiyacı olan hasta ve vahşi hayvanları alacaksınız. Kliniğiniz her zaman yeni hastaları kabul etmeye hazırdır. Bu vahşi hayvanları soğuktan, çürüklerden veya başka herhangi bir yaradan iyileştirmek için tüm bilgi ve becerileri, çabayı ve özeni göstermelisiniz. Başlayalım!

Nasıl Oynanır?:
Oynamak için fareyle tıklayın veya dokunun


Oyun Kategorileri:

Aksiyon Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game