Oyun Adı : Yamaç Yarışı 3D (219 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Yamaç Yarışı 3D'ye hoş geldiniz! Mükemmel kontroller, nefes kesici hızlar ve bağımlılık yapıcı bir oyun ile 3D koşu oyunudur.
Zemine ulaşmadan ne kadar ileri gidebilirsiniz? Slope Racing 3D'yi deneyin, oyunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar kolay ve o kadar zevkli olur. Oyundaki amacımız, eğimli binaların yüzeyine düşmeden topun yuvarlanmasını sağlamaktır.. Bitmeyen yüzeyden yokuş aşağı düşerken ciddi hız artışına hazır olun. Yamaç Yarışı 3D Oyna!

Nasıl Oynanır?:
Fare


Oyun Kategorileri:

3D Beceri Spor Yarış

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.

×

Report Game