Oyun Adı : Yeni İkiz Bebeklerim (172 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Bebeğin dünyaya gelmesi ailedeki herkesi çok mutlu etti ancak bu sefer ikiz anne olduğu ortaya çıktı. İkizler için bebek kıyafetlerini düzenlemeniz ve hamile kadınlara uygun müzikler dinlemeniz gerekiyor! İkizleriniz için değerli takımlar örün, anneleri sağlık kontrollerine götürün ve en sona kalmak için güzel hamile kıyafetleri seçin, onu bir prenses yapın! Müziği hamilelik sırasında daha rahatlatıcı hale getirin, bebeğin onu nasıl sevdiğini fark edeceksiniz!

Nasıl Oynanır?:
Oynatmak için tıklayın


Oyun Kategorileri:

Çocuk Bebek Kız Oyunları

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.