Oyun Adı : Yunus Gösterisi 9 (118 kez oynandı)

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Yunus Gösterim 9, bu serinin dokuzuncu çalışmasıdır. Önceki oyunların oynanış ve sanat tarzıyla uyumludur. Bağımlılık yaratan yeni bir arcade oyununa ve 2D sanat stiline sahiptir. Akvaryum çocuklar için çok popüler bir yerdir. Çocuklar, en sevdikleri yunuslarla birçok yeni seviye ve kostümün tadını çıkarıyor. Bu programlar, renkli topları toplamayı, küçük balıkları yemeyi, renkli halkaları aramayı vb. içerir. Göreviniz, tüm performansları tamamlamak için yunusları kontrol etmek, daha fazla seviye ve daha renkli yunusların kilidini açmak için altın para toplamak.

Nasıl Oynanır?:
Klikle


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.