Zıpla Tavşan Zıpla

92 kez oynandı

- % (0/0)
Oyun Hakkında:
Küçük tavşan yükseğe zıplamayı sever. Mancınığı icat etti ve şimdi mümkün olduğu kadar yükseğe zıplamak istiyor. Hayalini gerçekleştirmesine ve sonsuzluğa atlamasına yardım edin. Atlama sırasında madeni paraları toplayın ve çeşitli güçlendirmeler kullanın.

Nasıl Oynanır?:
Tavşanı mancınıktan vur ve zıplarken paraları topla. Daha da yükseğe zıplamasına yardımcı olan çeşitli güçlendirmeler kullanın, ancak engellerden kaçının. Toplanan icatları kullanın veya mağazadan satın alın. Düşme.


Oyun Kategorileri:

Beceri

Oyunweb.com

Oyunweb.com 2005'ten bugüne kesintisiz "sadece" kaliteli bedava oyunlar sunan bir web sitesidir. Bu geçen 16 senede birkaç kez veri tabanı temizlenmiş olup gelişen teknolojiye en uygun oyunlar eklenmiştir. Şuan en güncel oyun platformu HTML5 sitemizde aktiftir.

Her Yaşa Uygun Oyun

Oyunweb çocuk, genç, yetişkin, erkek, bayan farketmeksizin herkese uygun mutlaka bir oyunun yer aldığı sitedir. Sitemizde hiçbir yaş grubuna veya cinsiyete öncelik verilmemiş, her kesime hitap eden oyunların yeralmasına özen gösterilmiştir. Oyunların telif hakları oyun üreten firmalara aittir. Oyunlar sitemize eklenirken ziyaretçi grubuna uygun olup olmadığına titizlikle dikkat edilmektedir.

Telif Hakları

Sitemizdeki oyunların tamamı internetten derlemedir. Şayet sitemize uygun olmayan ve telif hakkı olduğunu düşündüğünüz oyun farkederseniz lütfen bize bildirin. Böyle durumlarda inceleme sonrasi ilgili oyun sitemizden en kısa sürede kaldırılacaktır.